Пн - Пт: 10:00 - 19:00
Ми працюємо!
 • Віск в гранулах "Full Body", 1 kg

Віск в гранулах "Full Body", 1 kg

 • Немає в наявності
 • Модель:
  00776

660 грн

 • Швидка доставка
 • 100% оригінал

Гарячий віск в гранулах Italwax Full Body Wax - це плівковий віск, розроблений за спеціальною технологією, підходить для видалення волосся на різних ділянках тіла.
Віск Italwax має високу пластичність, завдяки чому його дуже просто наносити шпателем, навіть на великі ділянки, після застигання він утворює еластичну плівку, яка забезпечує відмінне зчеплення навіть з невеликими і твердими волосками.
Віск Italwax Full Body Wax наноситься в зручному для вас напрямку, без необхідності враховувати початковий напрямок росту волосся. Для його зняття не потрібні смужки.
Віск Італ Васк допустимо наносити на олію, яка використовується до депіляції,що дозволяє зробити процедуру більш комфортною і створює додатковий ефект догляду за шкірою.
Правила застосування Italwax Full Body Wax Фул Боді:
В першу чергу необхідно провести розігрів воску до рекомендованої температури близько 40 градусів. Після чого провести обробку розчином, що містить спирт, на цій ділянці шкіри. Далі наноситься трохи тальку. Після чого, шпателем наноситься шар воску у напрямку до себе, незалежно від того в яку сторону росте волосся. Так само необхідно залишити невелику воскову пелюстку, за яку надалі можна буде взятися. Тепер очікуємо близько 6-8 сек, поки віск затвердіє і надійно зафіксує волоски. Важливо! Застиглий віск не повинен прилипати до рук при знятті. Після очікування, натягуємо шкіру в протилежний від відриву напрямок і різким швидким рухом зриваємо віск. Далі віск необхідно нанести вже на сусідню ділянку. По завершенню процедури депіляції, рекомендується провести обробку шкіри лосьйоном або кремом з охолоджуючим і заспокійливим ефектом (в якому немає масел). Завжди дотримуйтесь рекомендованої температури нагрівання воску, щоб уникнути опіків шкіри.
Помилки при роботі з плівковим воском:
Віск погано знімається і схожий по текстурі на карамель, - це означає, що він не встиг досить застигнути. Можна трохи почекати, наприклад, ще 3-4 сек і спробувати знову. Якщо після процедури залишилися не видалені волосинки. Можлива причина: шпатель при нанесенні з недостатнім зусиллям притискали до шкіри. Для усунення решти волосків, необхідно нанести на цю ділянку шкіри віск ще раз, притискаючи шпатель в процесі нанесення щільніше до шкіри. Якщо на ділянці шкіри після видалення воску, по краях залишилися його залишки. Спробуйте розподіляти його під час нанесення максимально рівномірно як по центру, так і по краях.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду
 • З думкою про вас
  Доброзичливий та швидкий сервіс
 • Швидка доставка
  Доставляємо товар по всій країні на протязі 2 днів
 • Найкращі ціни
  Наша цінова політика вас приємно здивує
 • Оригінальна продукція
  Тільки якісні товари від провідних виробників